Фільм Її темне минуле (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет американської кримінальної драми активно розвивається навколо життя молодої жінки. В один із самих звичайних днів сталося те, що не піддавалося ніяким поясненням. У звичайному парку була знайдена жінка, яка захлиналася кров’ю через кульового поранення в голову. На щастя, її вдалося врятувати. Однак, лише через три місяці, вона прийшла в себе. Героїня абсолютно нічого не пам’ятає, включаючи і той фатальний день, коли була подстрелена. Її фізичний стан досі зміцнюється.

Ситуація ускладнюється в той момент, коли героїня виявляється не в змозі дізнатися навіть рідну матір. Люблячий чоловік вирішує допомогти своїй дружині пережити цей період і тому кидає всі сили на те, щоб допомогти жінці відновити пам’ять. Зараз їм необхідно знайти відповідь на питання про те, ким був стріляє і якими мотивами він керувався. Поступово пам’ять повертається до постраждалої. Однак, якого жаху це коштувало її чоловікові. Виявляється, в недалекому майбутньому жінка займалася деякими протизаконними справами, за що повинна була поплатитися життям.

Чи вдасться сім’ї відв’язатися від привидів минулого або ж їх доля вже була визначена заздалегідь? У якому ключі буде розвиватися сюжет представленої драми? Фільм Її темне минуле (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кевін Шульман
В ролях: Кевін Дж. Райан, Ебігейл Борн, Христина клеб, Анна Лізі Філліпс, Рекха Шарма, Адам Фергус, Тамара Браун, Джей Ер Касія, Джилл Джонсон, Чарлі Фаррелл


загрузка...