Фільм Її запах (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Беккі воліє музику в стилі панк в будь-якому її прояві. Колись вона разом з хлопцями зі своєї групи була затребувана. Життя популярної зірки залишилася в минулому. Нині Беккі змушена миритися з не позначеним точно за часом творчим застоєм. Їй не вдається відшукати нове джерело для натхнення. Вона знаходиться в стані розгубленості і не може зрозуміти, в якому напрямку варто рухатися в найближчому майбутньому. Дівчині належить перебороти особистих демонів, які міцно зайняли своє місце у неї в душі. Тільки в такому випадку вдасться вийти на правильний шлях. Фанати бачать в ній самодостатню особистість, не помічаючи, які справжні проблеми у Беккі.

Їй належить вирішити багато питань, один з них пов’язаний із затяжною залежністю від алкоголю. Визнати цей факт їй не вдається. Колеги не бажають більше співпрацювати з нею, вважаючи, що у неї немає шансів вибратися з виру навалилися проблем. Сама ж Беккі вірить, що зможе якось відновити свою репутацію, нехай для цього і потрібно буде провести складну роботу над допущеними помилками.

На цьому неприємності не закінчуються. Чоловік бажає подати на розлучення, не знаходячи способу примиритися з негідною поведінкою своєї обраниці. Фільм Її запах (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алекс Росс Перрі
Актори: Елізабет Мосс, Кара Делевінь, Ден Стівенс, Агнесс Дейн, Гейл Ранкин, Ешлі Бенсон, Ділан Гелула, Іка Дервілл, Ліндсі Бердж, Ханна Гросс


загрузка...