Фільм Їсти, молитися, кохати (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Елізабет Гарднер ще недавно була дружиною успішного красеня підприємця, з яким прожила кілька щасливих років. Але раптово жінка зрозуміла, що дуже втомилася від розміреного існування, так і чоловіка свого вона чомусь розлюбила, незважаючи на те, що чоловік зі шкіри геть ліз, щоб догодити коханій. Оголосивши про своє рішення розлучитися, їй довелося пережити болісно тривалий шлюборозлучний процес. Ну, а коли її вже нічого не пов’язувало з колишнім життям, навіжена Елізабет намір покинути Нью-Йорк і відправитися в подорож тривалістю в цілий рік, щоб розпочати все, як мовиться, з чистого аркуша.

Першою зупинкою вона вирішила зробити сонячну Італію. Тут панночка буде насолоджуватися смачною їжею, дивуючись, як раніше вона могла харчуватися напівфабрикатами з супермаркету. Відчувши максимальне фізичне насичення, жінка перебралася в Індію, щоб приступити до духовного просвітлення. Навчаючись у місцевих ченців, їй вдалося вивчити спеціальні молитви, за допомогою яких можна знайти довгоочікуване душевну рівновагу.

Ну, а під кінець міс Гарднер заїхала на Балі, де несподівано для самої себе усвідомила, що таке справжня, всепоглинаюча любов. Фільм Їсти, молитися, кохати (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Райан Мерфі
Актори: Майк О’Меллі, Річард Дженкінс, Джеймс Франко, Біллі Крудап, Софі Томпсон, Джулія Робертс, Хав’єр Бардем, Хаді Субіянто, Віола Девіс, Крістін Хакім


загрузка...