Фільм Їжа (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Олівія і Метью народилися близнюками. Зараз вони вже досягли повноліття і готові вступити в новий етап існування. Вони виховувалися і дорослішали в дуже заможній родині, де були створені дуже сприятливі умови для улюблених нащадків. Опинившись на порозі дорослішання, брат і сестра з подивом усвідомили, що абсолютно непристосовані до самостійності і нових умов. Всупереч різниці статі діти були дуже близькі і практично не розлучалися. Найдивовижніше було те, що вони мали абсолютно ідентичні погляди і захоплення. У них не було секретів і недомовок, вони розповідали про все, немов проживаючи одне життя на двох, ділячись дрібницями.

Мрії і роздуми про майбутнє теж були загальні. Вони міркували, як стануть їх здійснювати після довгоочікуваного завершення навчання в школі. Настає радісний, давно очікуваний випускний вечір, який непередбачувано стає кошмаром для нерозлучних двійнят. Один з них несподівано розлучається з життям при незрозумілих обставинах. Бездиханне тіло нещасної дівчини випадково виявляють в саду біля школи. Ніяких слідів насильства, жорстокого побиття або ознак суїциду не виявлено. Подія своєрідне і незрозуміле, що приводить всіх очевидців в замішання. При ретельному розслідуванні і огляді околиць поліцейські не виявляють жодних доказів, що відбивають причину злочину. Фільм Їжа 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Спочатку під підозру потрапляє рідний брат, але доказів його винності або опосередкованої участі у вбивстві, не знайдено. Який втратив свою половинку близнюка тепер необхідно пристосовуватися до нових умов і знайти винуватця трагедії, що трапилася.

Режисер: Томмі Бертелсен
В ролях: Тройэн Евері Беллісаріо, Том Фелтон, Бен Уинчелл, Джеймс Римар, Паула Малкомсон, Кортні Хенгелер, Уіллі Гарсон, Девід Уоршофски, Адам Шапіро, Тіффані Бун


загрузка...