Фільм 100 ярдів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет кінострічки розповість про успішного хлопця, який зміг реалізувати свій талант у спортивній діяльності. Він намагається продовжити кар’єру, вважаючи, що його чекають дуже великі перспективи в майбутньому. Доля виявляється неймовірно жорстокою по відношенню до головної героя. Пов’язано це з тим, що він змушений був пожертвувати відмінним пропозицію в кар’єрі. Вся справа в тому, що спортсмену випав шанс продовжити розвиток в НФЛ. Йому довелося дати відмову від такої перспективної можливості, коли він дізнався про свою страшну хворобу.

Ця звістка стала приводом для того, щоб виконати переоцінку своїх життєвих цінностей і пріоритетів. Молода людина зрозуміла, що кар’єру варто відкласти, адже є набагато важливіші справи. Він вирішив не витрачати час на досягнення поставлених цілей, коли на кону стоїть можливість відшукати мати. Жінка пропала безвісти, шансів відшукати її не так вже й багато. Але відчайдушний син не здається на шляху до поставленої мети. Звістка про недугу штовхає його на несподівану подорож, з якого він зможе витягти набагато більше, ніж уявляв.

Попереду маса таємниць і загадок, які належить розгадати якомога швидше, адже часу не так вже й багато, щоб витрачати його на порожні речі. Фільм 100 ярдів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Росс Кемпбелл, Дей Фабрігар
Актори: Шон Патрік Фленері, Даніель Рейн, Мелісса Паоло, Майлс Кренфорд, Даніель О’Рейлі, Р.К. Ормонд, Стівен Брюіс, Шила Техада, Ребекка Лім


загрузка...