Фільм 11+ (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм включає в себе кілька короткометражок, які ведуть міркування на різні теми дорослішання. Кожна людина проходить через такий період, який для деяких людей стає переломним. У першій історії під назвою «Новенький» розповідається історія однієї багатодітної сім’ї, яка стикається з несподіваною ситуацією. У зв’язку з деякими обставинами в родині з’являється ще одна дитина. Тепер родині доводиться зробити відповідальний вибір у своєму житті, щоб усиновити хлопчика. В історії під назвою «Манжети» у центрі уваги перебуває дівчинка, яка завжди намагалася допомагати людям.

Вона була дуже доброзичливою і життєрадісною вдачею, але в якийсь момент їй довелося піти на крадіжку. Вона не хотіла підводити свою подругу, тому зробила такий непростий вибір. У третій історії розповідається про дитячі мрії. У кожного в цей життєвий період з’являються різноманітні мрії, які здаються такими далекими. У кожної дитини ці мрії мають різний характер, але все-таки вони схожі. Фільм 11+ (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ніхто не замислюється про те, що стає з мріями під час дорослішання. У кого-то вони виконуються, а у кого-то так і залишаються забутими мріями, які вже ніколи не спливуть в пам’яті.

Режисер: Марія Сопова, Катерина Устюгова, Дмитро Майоров
В ролях: Олександр Альошкін, Олена Ляміна, Михайло Новоженин, Тетяна Плетньова, Дмитро Білоцерківський


загрузка...