Фільм 15 років і один день (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


15-річний підліток на ім’я Джон, безумовно, може вважати себе проблемним і важким. Виною тому, неспокійний характер схильний до частих проблем і колотнеч. Так вже він виріс, що не може обходити стороною різні пригоди. Це власне і стало черговою серйозною бідою. Хлопця виключили зі школи, за один досить гучний скандал. Мати хлопчика, Марго, просто вибилася з сил у спробах опору непокірливого сина. Вона вирішила діяти серйозно і відправила Джона подалі від міста, в маленьку і спокійне село. Колишнього способу життя героя прийшов кінець. Життя в селі, абсолютно відрізняється від усього, що підліток знав раніше.

Більше того, цю нудьгу посилює його дідусь Макс. Він колишній військовий, а тому міцний власним характером. Знайти спільну мову для цих двох, буде завданням величезної складності. Гарячий норов хлопчини, нікуди не подівся, від чого навіть у тихій селі, він зможе знайти собі неприємностей. Макс ж, надто звик до спокою і відпочинку. Фільм 15 років і один день (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З цього моменту почнеться їх загальна історія протистояння, яка дасть власні результати. Можливо, виховання і строгість дідуся, зможуть змінити хлопця, але так просто це не буде.

Режисер: Грація Керехета
В ролях: Фернандо Вальверде, Марібель Верду, Арон Пайпер, Борис Кукалон, Белен Лопес, Сусі Санчес


загрузка...