загрузка...


Історія фільму розповідає про сімейну пару, яка жила в 1900 роках на власній фермі. У подружжя був син-підліток, який досить часто працював зі своїм батьком на власних полях. На думку глави сімейства ферма була їх гордістю, а про життя тут мріють практично всі громадяни Америки, та у них бували складні часи, але вони завжди з гордістю переживали їх. Його думка з цього приводу абсолютно не поділяла його дружина.

Вона втомилася жити на фермі і постійно хвилюватися про проблеми, які переслідували її сім’ю, тому пропонує своєму чоловікові і синові перебратися на постійне місце проживання в найближче місто. Чоловік відмовляє на пропозицію своєї дружини, він не збирається нікуди переїжджати і вже тим більше продавати ферму, але його дружина виявилася налаштована більш серйозно ніж раніше і вирішила довести цю розмову до моменту, коли рішення проблеми влаштує її. У слідстві чого пропонує подати документи на розлучення, адже на її думку, від їх відносин залишилася лише тінь.

До такого розвитку подій глава сімейства не був готовий і вирішив піти на злочин, він вбиває свою дружину і ховає її труп в колодязі, однак це не допомогло позбутися йому від неї і жінка переслідує свого вбивцю навіть після власної смерті. Фільм 1922 (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Зак Хілдітч
В ролях: Томас Джейн, Моллі Паркер, Ділан Шмід, Kaitlyn Bernard, Брайан Джеймс д’арсі, Ніл МакДонаф, Боб Фрейзер, Патрік Кітінг, Грем Даффі, Брюс Блейн

загрузка...