загрузка...


«25-й пасажир онлайн» — фантастика, вдало переплетена з оригінальною драматичною історією. У підсумку вийшов дійсно унікальний сюжет, який точно повинен сподобатися справжнім шанувальникам нестандартного кіно. Якась дама вирішує, що вона – далеко не промах, і має обов’язково стати тією, хто вперше полетить на далеку планету. Вона навіть відправляє свою заявку комісії, яка здійснює відбір майбутніх щасливчиків, яких чекає відправка в космічні дали. Все це здається романтичним, асоціюється з цікавим пригодою. Але насправді багато чого виявляється зовсім і не так, як колись мріялося.

Ця героїня, як і було задумано, увійшла в число обраних. І стала однією з тих, хто відвідав далеку інопланетну землю. Тільки ось це легендарна подія в її житті загрожує руйнуванню реальності. Вона повинна зробити крок або далі, назустріч своїй «космічній долі», або все-таки залишитися з сім’єю, щоб продовжувати коротати звичайні будні. Багато чого, а точніше-абсолютно все-залежатиме від даного непростого вибору.

Героїні тепер потрібно зробити вибір. На кону мрія всього її життя: полетіти на іншу планету, або залишитися з рідними на Землі. Фільм 25-й пасажир (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ніколас Эгнью
В ролях: Кейт Ешфілд, Ніколас Бенкс, Деніел Бреннан, Стейсі Еванс, Мадлен Кук, Ханна Дікінсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress