Фільм 25 км/год (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Георг і Крістіан-рідні брати, які подорослішавши, залишили батьківський дах і припинили спілкування. Кожен вибрав індивідуальний шлях для побудови щасливого майбутнього, слідуючи власним уявленням про правильність прийнятих рішень. Через роки, вони стали зрілими чоловіками, що зуміли реалізуватися в різних областях. Зараз їм належало зустрітися після багаторічної розлуки через сумні обставини. Родичі знову опинилися в будинку батьків через смерть батька, якого слід було проводити належним чином в останню дорогу, організувавши сімейне прощання. Долі братів відбулися по-різному.

Георг не виїжджав з міста, продовжував піклуватися про старіючого батька, завжди перебуваючи поблизу від рідної людини. Він працював звичайним теслею, що дозволяло забезпечувати нормальне існування. Крістіан, покинувши рідні місця влаштувався в перспективному місті, де став заможним, успішним підприємцем. Йому доводиться часто бувати за кордоном, здійснюючи робочі відрядження.

Втративши родинний зв’язок, хлопці вирішили спробувати відновити нормальні взаємини, для чого удвох в поїздку вирушають на мотоциклах. Фільм 25 км/год (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Маркус Голлер
В ролях: Мартін Брамбах, Йордіс Трібель, Олександра Марія Лара, Вотан Вільке Мерінг, Ларс Айдінгер, Франка Потенте, Сандра Хюллер, Йелла Хаазе, Курд Бергер, Бьярне Медел


загрузка...