загрузка...


Життя Джонні Сандерса була наповнена всілякими, доленосними подіями і складалася дуже непросто, вимагаючи великих емоційних витрат і моральної стійкості для подолання численних перешкод, що зустрічаються на шляху, що лежить до довгоочікуваного успіху. Завдяки наполегливій прагнення здійснити юнацькі мрії і наявності незаперечного, музичного таланту, він зумів стати неперевершеним гітаристом. Знаменитий виконавець підкорював тисячі шанувальників неповторною манерою виконання. Люди на концерти йшли, щоб неординарним насолодитися виступом талановитого музиканта.

Смерть відомого гітариста містичними супроводжувалася подіями і залишила у зацікавлених людей безліч питань, на які не було отримано конкретних, зрозумілих відповідей. Сандерс збирався почати заново будувати свою долю в Новому Орлеані, куди і вирушив для реалізації своїх задумів. Він відчував жахливу втому від невлаштованого життя, перенасиченого негативними моментами, включаючи згубні звички, що руйнують не тільки здоров’я, вони поступово знищували особистість музиканта.

Виявилося, дуже складно втекти від реальності, минуле продовжує переслідувати всюди. Фільм 37 номер: таємнича смерть Джонні Сандерса (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Fernando Cordero Caballero, Вісенте Сорберо
В ролях: Роберт Фліт, Тайлер Такетт, Джимбо Барнетт, Leo Ramsey, Тімоті Чи ДеПрайст, Клод Дюамель, Келлі Ерін Декер, Devin McGregor Ketko, Jonny Sculls, Джейсон Лейсетер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress