Фільм «45 років» починає свої події з відзначення дня народження такої жінки, як Кейт. Вона зі своїм чоловіком прожила досить тривалий час разом, і в них практично ніколи не було серйозних сварок. Під час святкування чоловік Кейт – Джефф отримав дивну звістку, яке перенесло його ніби п’ятдесят років тому. Адже в ньому містилася інформація про те, що знайшли тіло його першої любові. Вона зникла в Альпах, і ніхто її не бачив, і навіть не мав уявлення про те, як вона взагалі зникла. Обоє приголомшені даними звісткою, тільки кожен переносить повідомлення по-своєму.

Якщо чоловік переживає це, як трагічна подія, то його дружина чисто ревно ставиться до цієї ситуації. Вона розуміє, що її чоловіка забрала в спогади, і вона йому не так сильно потрібна в даний період часу, хоча він завжди клявся у вічній любові, і прожив з нею ні один десяток років. Зараз, у кожного з героїв своя правда, і кожен намагається зрозуміти, як прожити в такій гнітючій обстановці. Фільм 45 років (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Потрібно дійсно пережити накопичилися неприємності, якщо вони хочуть жити удвох і далі, адже це лише випробування, яке піднесла чинним героям стрічки доля лиходійка, і з ним треба зустрітися, як з усіма іншими.

Режисер: Ендрю Хей
В ролях: Шарлотта Ремплінг, Тому Кортні, Джеральдін Джеймс, Доллі Уеллс, Девід Сіблі, Сем Олександр, Річард Каннінгем, Ханна Чалмерс, Camille Ucan, Руфус Райт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress