Фільм 50 весняних днів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В одному красивому містечку Франції, проживає жінка на ім’я Аврора. Все у неї в житті йде найкращим чином. Робота радує своєю простою і спокоєм, кар’єра нехай і не зростає, але потреби в тому вже давно немає. В справах особистих, жінку радує пара дорослих дочок і хороша подруга, яких вона звичайно ж любить. Все було добре і здавалося б, чудово завжди. На цьому власне і справи героїні змінилися. В один момент з усіх сторін стали йти несподівані звістки і відкриття. Для початку, першим ударом стало несподіване звільнення. Це не така велика біда, але слідом прийшла звістка про вагітність однієї з дочок.

Тут Аврора і зрозуміла, що все життя її вже по суті своїй пройшла і поступається юності нового покоління. Вона доросла і давно успішна людина, якій варто відійти на спокій і відпочивати. Тільки тут ось, героїня і не готова відступати, вона раптом зрозуміла, що вік не перешкода. Жінка усіма силами хоче показати оточуючим, що в її розумі ще повно енергії. Цей момент став ідеальним для того, щоб почати нове життя з чистого аркуша.

Більше не потрібно бути турботливою матір’ю. Можна почати заради себе і переконати всіх у тому, що веселі часи тільки починаються. Фільм 50 весняних днів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бландин Ленуар
Актори: Аньєс Жауї, Тібо де Монталембер, Паскаль Арбійо, Сара Суко, Лу Рой-Лекколлін, Ніколас Чупіна, Рейчел Фарман, Лорі Бордесуль, Джульєтта Вйо-Пецкате, Арманд Поль Жан


загрузка...