Фільм «5150» розповість страшну і важку історію про людей, які готові піти на все заради своєї наживи. Наскільки сильними можуть бути родинні зв’язки, чи здатні вони стримати злість і ненависть, яка таїтися в серцях людей. Або зло всепоглинаюче, воно не стримується жодними чеснотами і навіть близькі родичі в одну мить можуть стати ворогами. Історія розгортається в одному з невеликих міст США. Там, коли-то давно жила добра і дружна сім’я, яка завжди була готова допомогти своїм родичам.

Але часи змінилися, чотири сестри роз’їхалися по власних будинків. Три з них стали дуже заможними жінками, вони добилися всього, про що мріяли. Ось тільки їх наймолодшій не пощастило, четверта сестра страждала від важкої психічної хвороби, кожен день вона стикалася зі своїми демонами. Про неї вирішили забути, викреслити чорне минуле з життя і жити далі без турбот. Ось тільки вона ніколи не забувала своїх сестер, вона прекрасно знала, що прийде день розплати. Головній героїні фільму 5150 2016 прекрасно відомо, яким шляхом її сестри знайшли цей успіх і багатство, вона має намір мстити.

Що б дізнатися таємниці, які огорнула ця історія, досить зайти на наш сайт і дивитися фільм онлайн в хорошій якості. Фільм 5150 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Корі Девіс
В ролях: Ешлін Пірс, Daffany McGaray Clark, Ванесса Джордано, Kirby Johnson, Майкл Корі Девіс, Стефен О’Мехоні, Домінік Паоло Тесту, Ернестіна Філліпс, Тім Тробек, Шармелю Катрелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress