загрузка...


Фільм «6 кульок» демонструє щирі спроби Кеті допомогти рідному брату позбутися наркотичної залежності. Дівчині здавалося, що залишився позаду найгірший період у житті Сета. Він пройшов курс лікування в спеціалізованому закладі. Медики сумлінно поставилися до своїх обов’язків. Вони допомогли пацієнтові позбутися згубної звички, дали йому шанс на повернення до нормального повноцінного життя. Лікарі попередили Кеті, що цілком реальний рецидив. Сет в будь-який момент може «зірватися», знову почати прийом наркотиків.

Від дівчини було потрібно пильну увагу до брата. Кеті щиро бажала добра Сету, тим більше, що у нього підростала донька. Сестра намагалася зробити все, щоб захистити молодого чоловіка від більшості проблем, переконати його в тому, наскільки небезпечно повернення до колишнього життя, коли регулярний прийом наркотиків ставав сенсом існування. Поступово Кеті заспокоїлася, переконалася, що брат остаточно і безповоротно позбувся залежності. Сестра спробувала налагодити особисте життя. У неї з’явився приятель. Фільм 6 кульок (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Під час активної підготовки до вечірки Кеті несподівано дізналася, що Сет знову пристрастився до героїну. Становище стає критичним, змушуючи дівчину терміново рятувати брата, забувши про особисте життя.

Режисер: Марія-Льюїс Райан
Актори: Дейв Франко, Тім Метісон, Еббі Джейкобсон, Джейн Качмарек, Майя Ерскін, Jen Tullock, Хайді Сулцман, Доуен Оуенс, Емілі Пек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress