Головним героєм цього фільму є молода людина на ім’я Адам. У його житті існує проблема, яка для когось здасться несуттєвою. Але для головного героя це справжня трагедія. Вся справа в тому, що молода людина не зовсім може визначати сім людських емоцій. Ця проблема тягнеться за ним з дитинства. Адам просто не знає, як користуватися такими емоціями, як страх, радість, біль, відраза, гнів, сором, і горе. Не дарма професійні лікарі говорять про те, що не можна заглушити свої емоції, адже вони є справжньою мовою людини. Емоції можуть сигналізувати про різні проблеми, які можуть виникнути у людини.

Коли Адам виріс, то його проблема не пройшла сама собою, будучи дорослою людиною він не зовсім розуміє, як користуватися цими сім’ю почуттями. Для того щоб змінити своє життя в кращу сторону, молодій людині доведеться відправитися в подорож у свою юність.

Це буде відмінний досвід тому що, ті дні були по-справжньому безтурботними для Адама. Чи вийде у героя в підсумку впоратися зі своїми переживаннями? Фільм 7 почуттів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марек Котерский
Актори: Міхал Котерський, Марцин Дороціньскій, Катажина Фігура, Малгожата Богданьская, Віолетта Арлак, Матеуш Банасюк, Магдалена Берус, Bogdan Biegaj, Соня Бохосевич, Марта Ходоровская

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress