Фільм 90 Хвилин (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На загальновідомих болотах Ханкі намічається проведення доленосного матчу, на якому зустрінуться дві популярні футбольні команди, що мають намір будь-якими способами домогтися першості. Наближення чемпіонату очікують з нетерпінням професійні спортсмени, що поспішають довести власну перевагу, і місцеві жителі, які бажають поспостерігати за захоплюючою грою майстрів футболу. На тлі підготовчих тренувань та інших організаційних моментів люди, яких безпосередньо стосується масштабне захід, стикаються з великою кількістю проблем особистого характеру. Тренери всіляко намагаються налаштувати підопічних на хорошу, безпрограшну гру, надихаючи всіляко футболістів на перемогу.

Одна команда з молодих складається, талановитих гравців, які є чинними чемпіонами. Їх противники-досвідчені спортсмени більш старшого віку, що володіють великою майстерністю і витримкою. Довгоочікуваний матч починається, і атмосфера на стадіоні розжарюється до вищої позначки. Фільм 90 Хвилин (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Після першого гола між наставниками і суддями спалахує скандал, що переростає в бійку. У конфлікт вступають і вболівальники, влаштовуючи бійку, що перетворює спортивну зустріч на заворушення.

Режисер: Simon Baker
В ролях: Ріо Фердинанд, Peyvand Sadeghian, Діана Димитровичі, Robert Ristic, Ентон Саундерс, Jody Morris, Дебра Бейкер, Леон Суа


загрузка...