Фільм «99 франків» був знятий за романом Фредеріка Бегбедера, він представлений у вигляді злої сатири на рекламний бізнес наших днів. Сюжет фільму оповідає про життя Октава – співробітника однієї з найбільших рекламних агентств. Хлопець не має проблем: у нього повно грошей і наркотиків, будь-яка дівчина стає його, варто тільки побажати. Саме він вирішує, чого ви захочете завтра, його вважають «примадонною» всього рекламного бізнесу. Октав йде по життю з девізом: «Людина – той же товар, як і всі інші». Але його життя координально змінюється після однієї наради з приводу реклами гігантського молочного концерну «Мадон».

Також в його житті з’являється сама чарівна дівчина агентства – Софі, закохані проводять весь час разом, не звертаючи уваги на оточуючих. Світогляд Октава перевертається з ніг на голову, в його душі відбуваються радикальні зміни, до того ж Софі виявляється вагітною. Тепер хлопець протестує проти системи, яка і зробила з нього процвітаючого рекламного агента. Фільм 99 франків (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Події у фільмі розвиваються досить швидко: починаються зйомки рекламного ролика для молочного концерну «Мадон», роз’їзди, наркотики і алкоголь, а найстрашніше – самогубство Софі.

Режисер: Ян Кунен
В ролях: Жан Дюжарден, Жослін Киврен, Патрік Мілле, Ваина Джоканте, Еліза Товати, Ніколя Мар’ї, Домінік Беттенфельд, Антуан Баслер, Фоско Перинти, Сендрин Орсье

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress