Фільм розповідає про одну з найнебезпечніших професій. Люди, які вирішили пов’язати своє життя саме з нею – по-справжньому сміливі і безстрашні люди, які готові изо дня в день ризикувати власним життям. Мова піде про саперах, яким щодня доводиться робити вибір в користь правильного проводка, щоб знешкодити чергове вибуховий пристрій. В центрі уваги знаходиться чоловік, який теж вибрав у своєму житті саме цей шлях. Були такі моменти, коли він шкодував про зробленому виборі, але в цілому його цілком влаштовувала його робота. Головний герой прекрасно розуміє, що сапер помиляється лише раз у житті.

Саме тому чоловік намагається сумлінно виконувати свої обов’язки. За роки служби йому вдалося врятувати величезну кількість людських життів. Він працює не в гарячих точках, а в самому звичайному місті, де теж предостатньо зловмисників, які здатні не тільки на створення вибухових пристроїв, але і на приведення їх в дію. Кожен день чоловік ризикує власним життям, вибираючи правильний проводок для знешкодження бомби. Одна найменша помилка може коштувати не лише його особисте життя, але й життя оточуючих людей. Фільм А або Б (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ця непроста робота поступово починає пригнічувати чоловіка, і він хотів би поїхати хоча б на короткочасний відпочинок, інакше скоро він зійде з розуму. Але разом цього сапер стикається з черговою проблемою, яка вирішується не так просто.

Режисер: Жень Пэнъюань
В ролях: Сяо Бао, Кинлас Чан, Дуань Бовэнь, Се Нань, Ван Ликунь, Ван Яньхуэй, Сюй Чжен, Саймон Ям

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress