Життя пари подружжя була щасливою і прекрасною. Молоді люди бажали прожити все життя разом, вони знайшли взаєморозуміння і довірилися один одному. У сім’ї народився синочок, який приніс батькам масу щастя. Нехай будні і стали дуже неспокійні з появою спадкоємця, але молоді батьки отримували від спілкування з дитиною виключно позитивні емоції і задоволення. Тільки доля втрутилася в плани героїв, жорстоко зруйнувавши їх щастя. Стало відомо про смертельну недугу подружжя. Цей факт привніс свої зміни в колишнє життя сім’ї. Усвідомлюючи, що смерть вже не за горами, жінка вирішила написати синові послання.

Вона сподівалася, що подібна книга допоможе йому в майбутньому завжди пам’ятати про покійну матір. Після смерті дружини чоловік і син прочитали в посланні, що померла рівно через рік повернеться до них у будинок, увірвавшись в нього з дощем. Ніхто не став приймати близько до серця ці слова, усвідомлюючи, що світ людей не має нічого спільного з мертвими.

В подальшому їх сумніви були розвіяні тим фактом, що рівно через рік чоловік зустрів дівчину, як дві краплі води схожу на покійну обраницю. Фільм А тепер я йду зустрітися з тобою (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лі Джан-хун
Актори: Со Джі-соп, Сон Е-джин, Кім Джі-хван, Ко Чхан-сік, Лі Ю-джин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress