Італійський комедійний фільм з елементами драми під назвою «А вдома краще» розповідає захоплюючу історію про взаємини близьких людей, яким потрібно в найкоротші терміни подолати складний духовний шлях і відкрити всі принади життя у великому сімействі. Центральними персонажами виступає літня пара в особі Альби і П’єтро, у яких намічається кругла дата — золоте весілля. П’ятдесят років по тому вони скріпили союз узами шлюбу і на даний момент зуміли сколотити величезну сім’ю. Щоб відзначити свято вони приймають рішення запросити на власну віллу всіх близьких родичів, які поділяються на два табори: хто проводив в колі величезну частину часу і тих, хто з’являвся тільки на наймасштабніші заходи.

Особняк знаходився на віддаленому острові, тому довелося добиратися на яхті. Однак подібне не збентежило гостей, тому відвантаживши гору непотрібних подарунків вони почали скуштувати частування і весело проводити час. Після відмінного вечора багато поспішили покинути приміщення, але зіткнулися з раптовою проблемою… Фільм А вдома краще (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Погода різко погіршилася, а сильний вітер не дозволив відправитися на велику землю. Тепер починається справжній хаос, адже близькі надовго застрягли в одному приміщенні, що означало початок катастрофи…

Режисер: Габріеле Муччіно
Актори: Стефано Аккорсі, Кароліна Крешентіні, Олена Куччі, П’єрфранческо Фавіно, Клаудія Джеріні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress