загрузка...


Історія розгортається на початку XX століття на території Англії, навколо впливової і багатої сім’ї аристократів Кроулі. Вони є володарями величезного стану і власниками родового маєтку. На чолі сім’ї знаходиться шановний граф Кроулі, який нещодавно склав заповіт. Але документ стає недійсним після смерті спадкоємця, останнього чоловіка знатного роду. Нещодавно він трагічно загинув на «Титаніку», що виявилося причиною страждань родичів. Тепер його місце повинна зайняти старша дочка Мері, яка по праву зобов’язана успадкувати «Абатство Даунтон». Вона прекрасно підходить на роль спадкоємиці престолу, але граф сумнівається в здібностях дочки.

Він вирішує передати правління в руки далекого родича, сина четвероюродного брата. Герой вважає, що тільки чоловік може стояти на чолі держави і здатний гідно впоратися з високими повноваженнями. Але Мері не бажає миритися з рішенням батька. Вона намагається перешкодити його планам і незабаром вийти заміж, щоб її чоловік мав можливість стати новим правителем династії. Фільм Абатство Даунтон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але в короткий термін знайти хорошого чоловіка виявляється непросто, до того ж витівки ненависної молодшої сестри погіршують стан героїні, дивіться повний фільм.

Режисер: Майкл Енглер
В ролях: Роберт Джеймс-Колльер, Аллен Ліч, Мішель Докері, Джоанн Фроггатт, Таппенс Мідлтон, Меггі Сміт, Імелда Стонтон, Елізабет МакГоверн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress