Фільм Афера (1973) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В одному з передмість Чикаго двоє шахраїв скоюють дрібні злочини. Один з них є молодою людиною на ім’я Джонні, а другий — літній чоловік по імені Лютер. В черговий раз вони вирішують провернути маленьке дільце і обікрасти якогось кур’єра, який нічим приметливым не відрізняється від оточуючих його людей. Тому шахраї і не підозрюють, що цей кур’єр служить якогось небезпечного і впливового представника кримінального світу — Лоннегану. Тому неодмінно після здійснення наміченої чоловіками крадіжки цей мафіозі відправляє кількох бандитів, щоб ті зловили злодюжок.

У підсумку, Джонні вдається втекти. А літній Лютер не встигає за ним і стає жертвою головорізів. Джонні в шоці від смерті свого давнього товариша. Він не може сидіти склавши руки і просто змиритися з тим, що сталося. Тому він відразу ж прямує до Генрі Гондорфу, який є близьким другом померлого. Він пропонує йому з’єднатися й разом помститися за смерть їх спільного товариша.

Gondorf неодмінно погоджується і приступає до створення плану дій. Він є професійним аферистом, який збирається помститися Лоннегану вельми оригінальним способом. Фільм Афера (1973) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джордж Рой Хілл
В ролях: Пол Ньюман, Роберт Редфорд, Роберт Шоу, Чарльз Дернінг, Рей Уолстон, Айлін Бреннан, Харольд Гулд, Джон Хеффернан, Дена Элкар, Джек Кихоу


загрузка...