Фільм Афганець Люк (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм Афганець Люк розповість нам зворушливу історію однієї людини, яка потрапила в досить складну ситуацію опинившись подалі про своєї сім’ї, дому та уряду. Молодий чоловік на ім’я Люк є позаштатним журналістом. Він пише невеликі нариси про простих канадських солдатів. На жаль, їх долі. Життя ні в кого з репортерів не викликають щирого інтересу. Лише зрідка про когось з них можуть згадати який-небудь замітці, що оповідає події, що відбуваються на території Афганістану. Однак Люк вважає, що кожен з цих солдатів гідний поваги, а розповіді про них особливої уваги читачів, яких нерідко цікавить життя простих воїнів.

Одного разу опинившись в Афганістані, чоловік дізнається, що з’явився там якийсь снайпер, який не соромиться збирати з знищених власноруч жертв трофеї. Природно, такий факт зацікавив журналіста. Проте необхідно ретельно перевірити отриману інформацію. Адже вона може виявитися всього лише чутками, пущеними зловмисниками. Афганець Люк відразу ж вирушає на пошуки невідомого снайпера, опинившись в самому епіцентрі боїв. Фільм Афганець Люк (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Збираючи свій матеріал, він навіть припустити не міг з якими пригодами йому належить зіткнутися і яка купа неприємностей чекає його попереду. Повернувшись на територію Афганістану, Люк буквально кинув виклик власній долі.

Режисер: Майк Клаттенберг
В ролях: Нік Став, Ніколас Райт, Стівен Лобо, Стефен Кокрейн, Паскаль Хаттон, Вік Сахай, Елі Ліберт, Парм Сур, Льюїс Блек, Юрій Собещаков


загрузка...