Фільм Айка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дівчина на ім’я Айка виросла в сільській місцевості, на околиці Киргизії. Життя в рідному селі стоїть на місці, молодь після закінчення школи, їде в місто, лише старе покоління залишається доживати свій вік. Ось і прийшла черга, пакувати валізи Айке, вона вирішила відправитися підкорювати Москву. Вона мріяла відвідати славне місто, що вабить вогнями. Прибувши, дівчина була розчарована, столиця прийняла її знехотя, виникло безліч труднощів з місцем проживання і відсутністю прописки. Їй доводиться жити в жахливих умовах. З роботою теж не пощастило, єдині посади, які можуть запропонувати героїні, це прибиральниця або посудомийка, але Айка не з боязких, вона готова братися за будь-яку працю.

Незабаром героїня знайомитися з місцевим юнаком, вона закохалася і вже мріяла про щасливе спільне життя в його квартирі. Все було просто чудово, поки дівчина не дізналася, що вагітна. Повідомивши радісну новину майбутньому татові, вона була послана куди подалі. Розчарувавшись в юнаку, героїня вирішує поодинці виховувати малюка, але, коли він з’являється на світ, усвідомлює, що їй нічого дати дитині.

Без роботи, прописки, їй не підняти дитину, вона вирішується на відчайдушний крок, написавши відмовну в пологовому будинку. Фільм Айка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Дворцевой
Актори: Сама Еслямова, Джіпаргуль Абділова, Давид Алавердян, Нуржамал Мамадаліева, Нуржан Кунназарова, Сергій Мазур, Азамат Сатімбаев, Асхат Кучінчереков, Лариса Фірсова, Поліна Північна


загрузка...