загрузка...


Джозеф – другосортний актор, який запам’ятався публіці кількома своїми різноплановими ролями. Деякий час його популярність мала чималий успіх, але після він перестав користуватися авторитетом з-за своєї психічної неврівноваженості. Однак бажання бути актором найсильніше, що коли-небудь змушувало його думати про насильство та інші жахливі речі. Вирішивши почати все з початку і по-новому поглянути на речі, він відправляється в Нью-Йорк. Після того як чоловік зміг знайти собі квартиру в Нью-Йорку і перестав сумувати, він зміг зайнятися пошуками роботи для себе і своєю різноплановою особистості.

Періодично хворий розум давав про себе знати, але величезне бажання бути на сцені змушувало його стримувати себе. Незабаром Джозеф почав вникати не тільки в Нове життя, але і знайомиться з соціальними мережами, які раніше не використовував. Облаштувавшись в інтернеті, він познайомився з усіма темними реаліями і нарешті зміг усвідомити, ким він є насправді.

Джозеф психічно неврівноважений і пристрасно бажає стати актором. Приховуючи свою тягу до насильства, він повертається в Нью-Йорк і відкриває для себе світ соціальних медіа і жахливу силу Інтернету. Фільм Актор (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Біжан Дар’яні, Алі Раза Таки
В ролях: Біжан Дар’яні, Кайе Такерман, Гаррі Аспінуолл, Еріка Сантосуоссо, Лінда Мендівель, Білл Меоні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress