загрузка...


У Приморському, уругвайському містечку, що живе провінційним, розміреним життям, почали з’являтися Лякаючі чутки про випадки спостереження біля узбережжя акулячих зграй. Наявність небезпечних морських створінь в безпосередній близькості від поселення стає серйозною проблемою. По-перше, така інформація відлякає численних туристів, що приносять в міську скарбницю основний дохід. По-друге, якщо інформація підтвердиться, то рибалки позбудуться заробітку, оскільки хижаки налякають рибу. Схвильоване населення активно обговорює майбутні неприємності, додаючи інтригуючі подробиці в розповіді.

Почастішали розповіді очевидців про нещасні випадки, коли на жертв нападають агресивні акули. Серед городян наростає паніка, здатна спровокувати непередбачені наслідки. Чотирнадцятирічна Розіна не цікавиться міськими пристрастями, її хвилю недавно зародився роман з юним рибалкою, який прийшов раптово до завершення. Фільм Акули (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Молодий чоловік делікатно натякнув подружці про безперспективність взаємин, запропонувавши розлучитися. Розрив з коханим виявився для юної особи сильним потрясінням. Намагаючись повернути бій-френда, вона робить божевільні вчинки.

Режисер: Лусія Гарібальді
В ролях: Роміна Бентанкур, Федеріко Морозіні, Фабіан Аренильяс, Антонелла Аквистапаче, Валерія Луїс, Bruno Pereyra, Jorge Portillo

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress