Художні фільми, в яких беруть участь секс-працівники, мають звичку бути, як мінімум, неухильно похмурими, піднімаючись по слизькій шкалі до вкрай експлуататорських. Анаи Бернери, яка минулого місяця за свої зусилля підібрала «Срібну мушлю» режисера в Сан-Себастьяні, бере освіжаючу тактику, зосереджуючись на повсякденному стійкості свого центрального персонажа, який, хоча і не проливає світло на вибір, з якими їй доводиться стикатися, дозволяє нам досліджувати її життя за межами спальні. Аланіс виховує свого молодшого сина Данте (якого грає власний син актриси), ділячи будинок з літня мадам, яка доглядає за дитиною, коли у неї є клієнт.

Коли ми вперше стикаємося з Аланіс, вона наполовину схована за дверима ванної, чистячи раковину, сидячи на унітазі. Це почуття замкнутості і маргіналізації задає тон фільму, і Бернері часто захоплює її в замкнутих просторах, опиняючись в поверхні, що відбиває або на краю кадру. Історія, яка включає в себе те, що Гізела порушує закон і Аланіс змушена шукати притулку у великій сім’ї після того, як вона стає бездомною, не має великої кількості традиційних драматичних спонукань, але це більш ніж компенсується інтенсивної центральною грою Кастільйоне. Фільм Аланіс (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона показує, як Аланіс ОРЕ перед обличчям безтурботно прохолодного міста-одна з найжорстокіших сцен залучає поліцію, що пробивається в її квартиру і виселяючу її, як ніби вони роблять їй послугу-штовхаючись якомога краще.

Режисер: Анаи Бернери
В ролях: Софія Гала, Данте Делла Паолера, Дена Бассо, Сільвіна Сабатер, Карлос Антоніо Вулетич, Естела Гареллі, Сантьяго Педреро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress