Фільм Альберт (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Давно вже покинув своє рідне містечко Синиш Альберт. За ці роки він став письменником, його книги добре розкуповуються. Однак, рідне місце тягне молодої людини, і він вирішив приїхати в рідні місця. Це час, літо 1975 року, коли Португалія тільки-тільки почала підніматися з колін після падіння диктатури. Альберт молодий, у нього стільки енергії і він бачить в душі своє місто оновленим і вільним. Навіть якщо країна не готова до великих змін, все ж знайдуться такі ексцентричні молоді люди, сповнені вірою у світле майбутнє і втілять в життя свої мрії.

Треба лише сподіватися, що попереду краща і світла життя. Влітку 1975 року в португальське місто Синиш приїжджає Альберт – молодий письменник, повний надій на світле майбутнє та прагне змін у своєму рідному місті. Фільм Альберт (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він втілює в собі кращі риси свого покоління: він молодий, ексцентричний і відкритий всьому новому. Але країна, ще не оговтавшись від революції, поки не готова до його відкритій любові, яка не знає меж і кордонів.

Режисер: Вісенте Алвіш ду У
Актори: Рікардо Тейшейра, Хосе Піментал, Ракель Роша Вієйра, Хосе Лейте, Джоана Алмейда, Жоао Віллаш-Боаш, Габріела Баррош, Ана Вілела, Дуарте гриль, Енріке Маркус


загрузка...