Фільм Алойс (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Алойс — самотній чоловік середніх років, який живе разом з батьком і працює приватним детективом. У нього немає ні хобі, ні друзів, ні інтересів — його невеселе життя заповнена виконанням щоденної роботи та спілкуванням з батьком. Одного разу батько помирає і герой залишається зовсім один. Якось раз, здорово напившись з цього приводу, Алойс засинає п’яним в автобусі. Прийшовши до тями, він виявляє, що хтось вкрав у нього відеокамеру з важливими для нього записами.

Намагаючись вийти на слід злодія, приватний детектив незабаром отримує дивне повідомлення від незнайомої жінки. У ньому вона просить чоловіка виконати невелике доручення в обмін на повернення камери і записів. Незабаром Алойс і незнайомка починають все частіше спілкуватися по телефону і приватний детектив з подивом помічає, що закохується в незнайому жінку, яка настільки несподіваним чином зійшла в його життя. Спілкування з нею і виконання її дивних прохань відкриває герою цілий новий світ, про який він навіть не підозрював, ведучи життя затворника всі ці роки. Однак наближається день, коли Алойс познайомиться особисто з незнайомкою.

Що принесе ця зустріч? Чи не розчарують вони один одного? І чи є майбутнє у їхніх стосунків або кожен з них приречений так і залишитися самотнім до кінця своїх днів? Фільм Алойс (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тобіас Нолл
В ролях: Георг Фрідріх, Tilde von Overbeck, Каміль Крейчі, Yufei Li, Koi Lee, Себастіан Крэенбюль, Karl Friedrich, Петер Цумштайн, Аньєс Лампкин, Рахель Хубахер


загрузка...