загрузка...


У певний момент полісмен усвідомлює, що його сімейному щастю судилося зникнути. Друга половинка чоловік хвора на невиліковну хворобу. Недуга стрімко прогресує і не дозволяє подружжю насолодитися останніми днями їхнього спільного життя. Після неприємного випадку доктора вирішують забрати Амелію в госпіталь, щоб полегшити страждання хворої. Герой Амелія 2.0 намагається зробити все можливе, щоб друга половинка поправилася, але серйозна розмова з докторами розставляє все на свої місця.

Виявляється, на одужання немає ніяких шансів і чоловікові слід готуватися до фатальних наслідків хвороби. Буквально через кілька місяців дружина вмирає. Полісмен намагається усвідомити, що друга половинка померла і йому слід вчитися жити без неї, але душа не в силах змиритися з втратою близької людини. Продовживши дивитися фільм Амелія 2.0, можна з’ясувати, що одного разу в двері чоловіки стукають дивні люди. Вони представляються співробітниками нового інституту і обіцяють, що якщо вдівець надасть свою згоду на експеримент, наукові співробітники зможуть повернути його кохану.

Мріючи про зустріч з дружиною, служитель закону підписує всі необхідні документи, не розуміючи, до яких наслідків це може призвести. Фільм Амелія 2.0 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Адам Ортон
В ролях: Кейт Вернон, Ед Беглі мл, Дебра Вілсон, Едді Джемісон, Кріс Елліс, Камар де лос Рейєс, Angela Billman, Бен Уайтхейр, Рейчел Карсон, Мальколм Дэнар

загрузка...