загрузка...


Не так давно Джек залишився абсолютно один. Будучи щасливою одруженою людиною, він не міг навіть припустити, що коли-небудь залишиться на самоті. Але після смерті подружжя змушене було зануритися в сумні думки. Життя вдівця виявилася куди більш похмурою, нудною і жахливо сумною, ніж він міг припустити. Тому, не виникло навіть думки щодо того, щоб відшукати собі іншу жінку. Замість цього Джек вирішив відправитися в останню в своєму житті подорож. Взявши мотоцикл, який завжди був для нього вірним товаришем, Джек відправляється в подорож, яка повинна буде стати для нього фіналом цієї життя.

Все необхідне поруч, планів на майбутнє немає і попереду лише вітер і свобода. Джек радий тому, що останні тижні свого життя проведе наодинці з мотоциклом і природою. Тільки ось, ближче до середини подорожі, чоловік усвідомлює, що його життя триває, незважаючи на втрату коханої людини. Як би складно і важко не було, він не здатний покинути цей світ ось так, не втіливши більшість своїх планів.

Життя починається для вдівця заново, і він зовсім не проти подолати сотні перешкод, щоб домогтися нових, важливих цілей і виправдати надії своєї померлої дружини. Фільм Американський Піжон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Carmine Cangialosi
Актори: Джина Гершон, Пенелопа Енн Міллер, Том Беренджер, Кіт Девід, Джефф Фейі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress