Фільм Анатомія зради (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чотири новели які відбуваються в різних країнах світу і об’єднані темою «зради». Сучасна поліфонія гіркою сторони любові і дружби. Фінляндія. Він і Вона — ідеальна сім’я. Вони брешуть один одному протягом довгих 10 років. Сьогодні, в ювілей спільного життя, вони повинні сказати одне одному правду. Австрія. День перед весіллям. Російська модель Клара проводить останню ніч з коханим, але, скоріше за все, коханий: не її наречений. Китай. Режисер з Європи приїжджає зняти рекламу м’ясорубки «Щастя». Під час зйомок багатий замовник вимагає від режисера зміни концепції, погрожуючи його життю.

Автору належить або знову змінити себе, або себе. Данія. Колись Софія була знаменитою танцівницею. Тепер їй 91 і вона скута артритом.. Сьогодні вона отримає запрошення з далекої Палестини від авторитарного хореографа Рахель станцювати можливо останню партію у своєму житті… Чотири закохані пари з різних країн світу, зіткнулися з однією і тією ж проблемою, яка може зіпсувати майбутнє героїв. Молоді люди опинилася в непростій ситуації, коли зрада одного із закоханих, змушує обманювати самого близької людини. Миттєва слабкість, стає приводом для роману на стороні. Фільм Анатомія зради 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незважаючи на всі старання, зрада рано чи пізно перестає бути таємницею і приносить гіркоту і розчарування. Кожен з відданих людей дізнається гірку правду про своїй другій половинці і переживає неймовірне потрясіння.

Режисер: Микола Дрейден
В ролях: Олександр Анриа, Ану Палеваара, Поліна Товстун, Каспер Равнхой, Євген Ткачук, Микола Дрейден


загрузка...