Міа і Вень — студентки, донедавна нічим не відрізняються від своїх ровесниць, насолоджуються безтурботним молодістю і щасливими студентськими роками, найпрекраснішою деколи в житті будь-якої людини. Мріючи весело провести канікули, героїні фільму відправляються до моря. По дорозі їм доводиться зупинитися на нічліг в невеликому приморському містечку. Не будемо заздалегідь вдаватися в подробиці того злощасного дня, але студентки роблять даний злочин, напавши на літнього чоловіка. Злякавшись скоєного, юні зловмисниці поспішають покинути мотель.

Дівчата впевнені, що ніхто не бачив, як вони розправилися з чоловіком, і намагаються виїхати якнайдалі від місця злочину. Як ні намагалися студентки замести сліди, виявилося, що чергував в ту ніч в мотелі юнак був свідком того, що сталося. Хлопець працював за стійкою реєстрації, і дуже цінував своє місце, боячись його втратити. У невеликому приморському містечку дві дівчини студентки Міа і Вень вчиняють злочин — нападають на літнього чоловіка в мотелі. Єдиний свідок — хлопець, працюючий у ту ніч на стійці реєстрації. Він так сильно боїться втратити свою роботу, що відмовляється співпрацювати зі слідством і давати свідчення. Це на руку злочинцям. Фільм Ангели носять біле 2017 дивитися в хорошій якості.

Але вони самі потрапляють у пастку в світі, де ніхто не може відчувати себе в безпеці, особливо на дорозі. Міа і Вень повинні знайти інший шлях, проте за ними вже почалося полювання з боку таємничого ворога, який не помилує їх, якщо зловить.

Режисер: Вівіан Цюй
Актори: Вікі Чень, Чжоу Мейцзунь, Ши Ке, Ген Ле, Лю Вейвей, Пен Цзин, Ван Юесінь, Лі Меннань, Бамбі Чень, Синьюй Цзян

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress