Багато жінок володіють сильним материнським інстинктом, але є й такі, які навіть після народження дитини не відчувають до нього ніяких почуттів. Молода мати, яка поодинці вже вісім років ростить свою доньку, в один прекрасний день вирушила розважитися в нічний клуб, і там вона познайомилася з чарівним незнайомцем. Цей таємничий чоловік так сильно закрутив голову жінці, що вона просто кинула свою дитину і пустилася в подорож з чоловіком. Жінка не усвідомлює, що її дитина, яку вона не любить, не заслуговує такого ставлення до себе, але їй все одно.

Спокійно спостерігає за своєю матір’ю, коли вона руйнує себе, — восьмирічна Еллі, яка тихо полякають батьків, крадучи глотки вина, коли ніхто не дивиться. Все стає набагато складніше, коли жінка залишає свою дочку заради людини, яку вона зустрічає в клубі. Залишившись напризволяще, Еллі починає піднімати наслідування на абсолютно новий рівень.

Вийшов сюжет — це похмура історія про батьківський зневазі, яка показує, що могло статися, якби Кевін в «Один вдома» страждав від проблем з мамою. Фільм Ангельське личко (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ванесса Филхо
Актори: Маріон Котійяр, Ayline Aksoy-Etaix, Альбан Ленуар, Амелі Доре, Над Дьє та ін.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress