Немає жодної людини не читав знаменитий роман Толстого «Анна Кареніна» але автори цього фільму вирішили розповісти цю трагічну історію любові від імені одного з головних героїв трагедії — графа Вронського. Минуло кілька років після того як Ганна наклала на себе руки, її чоловік не надовго пережив дружину, а ось син виріс і став лікарем. Під час російсько-японської війни в госпіталь, начальником якого є Сергій Каренін, надходить поранений.

Приступивши до операції, Каренін дізнається, що це той самий граф, винуватець нещасть його сім’ї. Багато років Сергій намагався зрозуміти свою матір, яка наважилася кинути виклик суспільству і тепер йому дуже хочеться поговорити про це з графом Вронским, єдиною людиною, здатним розповісти всю правду. Для графа зустріч з Сергієм Кареніним теж стала одкровенням, але все ж він погоджується розповісти історію їхнього кохання з Анною, але попереджає Сергія, що людям властиво пам’ятати те, що їм хочеться, тому багато деталей забуваються або про них просто не бажають згадувати.

Герой фільму починає розповідати про той час, коли він закохався в заміжню жінку і вважав себе найщасливішим чоловіком на світі… Фільм Анна Кареніна. Історія Вронського (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Карен Шахназаров
В ролях: Єлизавета Боярська, Максим Матвєєв, Віталій Кіщенко, Кирило Гребенщиков, Макар Міхалкін, Тетяна Лютаєва, Іван Колесніков, Анастасія Макєєва, Софія Сун, Дмитро Гусєв

загрузка...