Фільм Анонім (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Що ж приховують великі люди? Яка таємниця спонукає їх «виливати» свої емоції в рукописах? Може бути, за популярними творами криється особиста трагедія, прихована від очей сторонніх і зашифрована в послання спадкоємцям? Всі шанувальники творчості Вільяма Шекспіра хотіли б знати детальну життя свого кумира. Вони схиляються перед творчістю англійського поета і драматурга. Але імовірно, за всесвітньо відомим ім’ям переховувався позашлюбний син королеви Єлизавети, останній з династії Тюдорів. Едуард де Віра, граф Оксфорд з дитинства мав хист. Він у восьмирічному віці написав комедію в 5 актах «Сон в літню ніч».

Ніхто з оточення хлопчика не сумнівається в його виняткових здібностях. Але ця геніальна риса Едуарда робить його небезпечним суперником наслідного принца. Дорослий чоловік не хоче вступати в шлюб без кохання, але заздрісники плетуть інтриги, спонукаючи його діяти проти волі. Кожен прожитий епізод Едуарда де Віра відбивається в новій п’єсі. Фільм Анонім (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Раптово оголошується шахрай Вільям Шекспір. Молодий актор шантажує талановитого графа Оксфорда, у своєму прагненні відкрити театр і представити народу творчості знатного вельможі.

Режисер: Роланд Еммеріх
В ролях: Рис Іванс, Себастьян Арместо, Ванесса Редгрейв, Рейф Сполл, Едвард Хогг, Завьер Семюел, Девід Тьюліс, Джеймі Кемпбелл Бауер, Джоелі Річардсон, Сем Рід


загрузка...