Фільм Анонімні романтики (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Зайва скромність Анжеліки Деланж не найкраще її якість. Сором’язливість заважає їй спілкуватися з людьми, і що цілком закономірно, позначається на особистому житті, яку з цієї причини їй складно влаштувати. З метою подолання надмірної сором’язливості, вона навіть відвідує спеціальний анонімний гурток, але в оточенні незнайомців вона ледь не втрачає свідомість, не в силах перебороти природну межу. Головна пристрасть у її житті це шоколад. Тому вона обрала професію кондитера. Мрією героїні було влаштуватися працювати на відому шоколадну фабрику, прославлену якістю рецептури багатьох поколінь власників.

Найскладніше виявилося пройти співбесіду на посаду, але завдяки її щирості і любові до ремесла директору Жана-Рене сподобалася скромна дівчина, і він прийняв її в штат співробітників. Як виявилося надалі, фабрика переживала непрості часи і була майже на межі закриття. Але це не єдиний неприємний сюрприз для Анжеліки. Замість бажаної посади кондитера її призначили торговим представником, що йшло врозріз з її бажанням. Тепер дівчині доведеться щодня робити те, чого вона боїться — розмовляти з людьми. Фільм Анонімні романтики 2010 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але й у директора не все так гладко на особистому фронті. Він є постійним пацієнтом психоаналітика, який намагається допомогти йому підняти впевненість і самооцінку і перестати боятися жінок.

Режисер: Жан-П’єр Амері
В ролях: Бенуа Пульворд, Ізабель Карре, Лорелла Кравотта, Сванн Арло, Ліза Ламетрі, П’єр Нинэ, Стефан Войтович, Жак Буде, Аліс Поль, Селін Дюамель


загрузка...