Кіоко знаменита в модній індустрії, її запрошують в покази. Норовлива манекенниця прогулюється по подіуму, оголюючи пристрасть, демонструючи свої достоїнства публіці. У неї є й інші таланти — писати романи і малювати в жанрі ню. Нестандартна фігура дівчини, пишні форми, величезна груди допомагають їй занурюватися в світ ілюзій, працювати на контрасті. В гості господиня чекає журналіста і фотографа, візит приурочений до дня народження. Героїня ненавидить це свято, що наближує її до скону, коли роки пройдуть — заробіток зникне.

Її будинок дуже підходить вподоби норовливої ​​фіфи: яскраві фарби, сміливі картини, предмети з інтим-магазинів прикрашають оселю. Спочатку до дамочки заходить асистентка, покірна підпорядкована виконує всі забаганки старшої колеги, але одна помилка примушує відчувати домінуючу владу. Потім парочка змінюється ролями. Німфа міркує про свободу слова та межі дозволеного, про жінок в сучасному японському суспільстві — пишномовні діалоги різко контрастують з розпущеною атмосферою вечора. Все, що відбувається виглядає поганим сном, исполнившимся наяву. Фільм Антипорно (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чуттєвість змушує бути покірливо, до кінця грати обрану іпостась, розплачуватися за одіозний сценарій молодістю і красою. Представник преси охоче долучається до торжества, натурниця занурюється в дитячі спогади, повністю змінили уявлення про норму у відносинах з протилежною статтю.

Режисер: Сіон Соно
Актори: Амі Томіте, Маріко Цуцуї, Асами, Фудзіко, Амі Фукуда, Хонока Ісібасі, Юя Такаяма

загрузка...