загрузка...


Катастрофи, природні катаклізми і війни забирають безліч життів, і це відбувається протягом усього існування людства. Однак і в мирному суспільстві нерідкі випадки насильства. Що штовхає людей на жахливі вчинки, залишається загадкою, яку, як би не намагалися, так і не змогли розгадати. Поліція щодня ловить лиходіїв і розслідує злочини. Вбивства можуть бути випадковими і навмисними, з метою самозахисту, з помсти і з інших причин. Релігійні, політичні та економічні кризи породили таке явище як тероризм. Криміналісти і фахівці в області психології, щоб попередити чергове злочин, намагаються скласти портрет серійних вбивць і мислити як злочинці.

І це дозволяє винести справедливий вирок. Серед ув’язнених, які вчинили різні злочини, є чоловік, який вбив свою дівчину. Пара здавалася щасливою, і ніхто не сумнівався в тому, що їх чекає безхмарне майбутнє. Трагедія стала резонансом. Оточуючі не розуміли, звідки взявся такий порив гніву, що чоловік взявся за зброю, щоб позбавити життя свою кохану.

Слідство намагається розібратися в обставинах цієї жахливої історії і зрозуміти мотиви, які спонукали звичайного громадянина вчинити такий нелюдський вчинок. Фільм Апофеоз (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Метт Хартлі
Актори: Кері Марк, Марлі Френк, Манн Альфонсо, Том Елпер, Чейенн Бьюкенен, Шанс Каден, Марк Ентоні Коллінз-молодший, Метью Кроулі, Дейв Фолкнер, Грегорі Гордон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress