Літній житель Австрії Артур давно бореться зі смертельним, невиліковним захворюванням, поступово його наближає до сумного фіналу. Він втомився терпіти фізичні страждання, тому вирішує розпрощатися з життям за допомогою евтаназії. Дана процедура на законних підставах проводиться в медичних установах Нідерландів, куди і відправляється змучений хворобою австрієць. Він на літаку летить в Амстердам, де в клініці престижної його прибуття чекає знайомий лікар, який погодився допомогти. Доктор проводить попередню бесіду, докладно пояснюючи процес, що полягає в поетапному введенні спеціального препарату.

Близький друг відмовити Артура намагається від вирішального кроку, але проведені бесіди не дають бажаного результату. У чоловіка залишається останній вечір для залагодження деяких справ. Він збирається синові про прийняте повідомити рішення в посмертному листі, намагаючись дохідливо причини пояснити фатального вчинку. Несподівано він стає свідком неприємного інциденту, коли незнайома дівчина, яка мешкає в сусідньому номері, намагається отруїтися, взявши жменю таблеток.

Несподівана зустріч стає рятівною для юної Клер і кардинально змінює ставлення її спасителя до власних проблем. Фільм Артур і Клер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мігель Олександр
В ролях: Флоренс Касумба, Райнер Бок, Ханна Хекстра, Йозеф Хадер, Еррол Тротман-Хейрвуд, Гай Клеменс, Стелла МакКаскер, Matthias Emberger, Рубен Бринкман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress