Фільм Асака 1 і 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вона завжди симпатизувала Баку, залежному і непостійного хлопцеві, який, немов вітер, не може довго залишатися на одному місці. І ось одного разу він зникає. Проходить пару років і героїня перебирається в Токіо, де зустрічає Рехея, який так схожий на її колишню любов Баку, тільки він відповідальний, має роботу і, взагалі, дуже відкрита людина. Асака починає відчувати теплі почуття до Рехею, вирішивши, що пора забути Баку. Це історія неймовірної любові, яка могла статися тільки з Асака. Головній героїні «Асака 1 і 2» двадцять один рік. Вона зустрічається зі волелюбним молодим чоловіком на ім’я Баку. Здається, що їхні стосунки просто ідеальні, але так було до тих пір, поки молода людина банально не зник.

Через два роки наша героїня в Токіо випадково зустріла хлопця, який як дві краплі води схожий на Баку. Його звуть Рехей, і працює він на звичайній роботі і володіє спокійним характером. Дівчина не могла пройти повз нього і закохалася з першого погляду. Асако-21-річна дівчина, яка живе в Асаці. Вона закохується в Баку, у якого є вільний дух. Одного разу Баку раптово зникає. Фільм Асака 1 і 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Два роки по тому Асако живе в Токіо і зустрічає Рехея. Він схожий на колишнього хлопця Баку, але у нього зовсім інша особистість. Рехей — найманий працівник, з щирим характером. Асака закохується в цього хлопця.

Режисер: Рюсукэ Хамагути
Актори: Масахіро Хігасіде, Еріка Карата, Іто Саїрі, Кодзі Накамото, Кодзі Сето


загрузка...