Тринадцятирічна героїня дізнається про страшний діагноз, поставлений їй докторами. Повідомлена новину про повну втрату зору приводить у відчай мати нещасної дівчинки. Але незабаром батько приймає рішення зробити дочки наостанок незвичайний подарунок. Вона відправляє своє чадо на Атлантичне узбережжя, де та зможе насолодитися живими фарбами та враженнями перед невтішним прогнозом. Приречена Ава приїжджає на курортний берег і сповна користується можливістю відпочити у райському куточку. Вона засмагає на пляжі, розважається в солідних закладах і повністю віддається безтурботному проведення часу.

Дівчинка-підліток хоче провести останнє літо здорової людини у незабутніх пригоди. Вона намагається вести себе природно, щоб оточуючі не запідозрили жахливу життєву катастрофу, що загрожує їй в недалекому майбутньому. Дівча-пустуха пускається на авантюрні вчинки і викрадає величезну чорну собаку, що належить молодому незнайомцеві. Але господар виявляється сумнівним типом, перебуває в бігах.

Знайомство з привабливим хлопцем перетворює канікули в романтичну прощання з дитинством. Парочці доведеться зазнати чимало цікавих і несподіваних ситуацій, які їм припасла непередбачувана доля. Фільм Ава (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Леа Мисиус
В ролях: Нті Абита, Лорэ Кэлами, Хуан Кано, Кармен Хіменес, Тамара Кано, Ісмаель Капело

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress