Події фільму розвиваються в 1986-му році, в українському місті Прип’ять. У дитячому будинку, що знаходиться неподалік від Чорнобильської атомної станції, живе дівчинка на ім’я Аврора. Будучи рідкісною мрійницею, вона тільки й думає про те, як виросте і стане знаменитою на весь світ балериною. Єдиним товаришем бідної дівчинки є Тарас Савченко, який працює на станції, що приносить час від часу дівчинці маленькі саморобні іграшки, солодощі або просто гарні новини. Коли відбувається жахливий вибух атомної станції, Аврора, боячись за свого друга, біжить до місця події.

Там вона стає жертвою викиду величезної кількості радіаційного випромінювання. Важко травмовану дівчинку можуть вилікувати тільки в високоякісних клініках Сполучених Штатів. Приїхавши в США, Аврора лягає в лікарню. Вона повинна залишатися в такому стані, поки держава не знайде необхідну суму для дорогої операції. Малютка і подумати не могла, що в лікарні зустріне свого кумира, Ніка Астахова, який став яка зійшла зіркою вітчизняного та світового балету. У цей час Нік переживає складний період в житті, відчуваючи глибоку нудьгу і тугу.

Але побачивши маленьку хоробру дівчинку, повну надій і пристрасно бажає стати відомою балериною, Нік знову знаходить сенс існування. Фільм Аврора (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Оксана Байрак
В ролях: Дмитро Харатьян, Ерік Робертс, Настя Зюркалова, Анастасія Меськова, Віктор Степанов, Римма Зюбіна, Олег Масленников, Анастасія Сердюк, Володимир Горянський, Катерина Качан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress