Фільм Бабуся (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня цієї історії стара жінка, яка намагається після смерті рідної дочки виховати єдиного близької їй людини – молоду онуку. Але раптово, трапляється страшне подія – місцевий чиновник брудно гвалтує її родичку, а після б’є її. Дівчинка потрапляє в лікарню, і, здавалося б, всі докази на обличчя. Але тільки правоохоронні органи відмовляються запускати кримінальну справу. Їм вже надійшов наказ згори. Тоді бабуся бере правосуддя у свої власні руки. В її минулому були моменти, які роблять її дуже небезпечним супротивником.

Саме час помститися негідникові. Дуже страшного, коли неможливо добитися справедливості, закликати до відповідальності того, хто посмів переступити межу закону. У старенької жінки страждає на подагру була дев’ятирічна онука. Дівчинка постраждала від рук сина тутешнього високопоставленого політика. Негідник зґвалтував дівчинку. Ситуація серйозна, а добитися правди ніяк не виходить. Бабуся не збиралася миритися з тим, що сталося.

Вона планувала закликати до відповідальності негідника своїм методом, нехай і протизаконним. Не можна прощати покидькам подібних дій відносно малих дітей, ніколи! Фільм Бабуся (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девашиш Махиджа
В ролях: Сушама Дешпандэ, Шарвани Сурьяванши, Сміта Тамбе, Судхір Пандей, Абхішек Банерджі, Садія Сіддікі


загрузка...