Фільм Баджирао і Мастани (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В основі даної кінокартини лежить не тільки любовна лінія відносин головних героїв, але також, вельми складні ситуації і проблеми, розібратися в яких належить міністру індійського держави Баджо Рао I. Серед таких і захист кордонів своєї імперії від вторгнення недругів, і захоплення нових земель і територій, що цілком характерно для часів імперіалізму в історії. З усіма військовими завданнями Баджо віртуозно справляється, він не відступає і не програє на полях брані, але навіть у самого умілого полководця і захисника суверенітету рідних країв, виходив переможцем з усіх найжорстокіших походів, виявляється слабке місце — любов, яка принесе біду і нашим героям і їхнім близьким.

Хоча у героя вже є дружина від першого шлюбу, їхні стосунки, швидше, дружні. Він, охоче, прислухається до своєї дружини і до її мудрих порад але любові як такої немає. Тоді, як Баджо міг дати слабину і закохається, по-справжньому, ніби в перший раз? Відповідь криється, де-то в князівстві Бунделханд, в якому відбувається зустріч міністра з прекрасною принцесою по імені Мастани. Під час їх фатального знайомства, героїня відповідає такий же безмірними і пристрасними почуттями до чоловіка. Фільм Баджирао і Мастани 2015 дивитися в хорошій якості.

Але вся складність і неможливість їх відносин полягає в тому, що принцеса є дочкою мусульманки, а Баджо керує державою маратхів. Така любов губить не тільки самих людей, але навіть імперії, хоча в правильних руках, вона здатна створювати цілі світи.

Режисер: Санджай Ліла Бхансалі
В ролях: Пріянка Чопра, Ірфан Кхан, Діпіка Падукон, Ранвір Сінгх, Махеш Манджрекар, Адітья Панчолі, Милинд Сомалі, Рази Мурад, Танви Азмі, Аюш Тандон


загрузка...