загрузка...


«Бакшот онлайн» — комедійна драма про різницю поколінь, несподіване сусідство і поєднання непоєднуваного. Головний герой картини, Чарлі, марить світовою славою. Він залишає рідні пенати, щоб почати кар’єру співака в стилі кантрі. Для нього прикладом служить його батько, який теж був музикантом. Однак на музичному терені хлопця чекають аж ніяк не троянди, а гострі шипи. Кар’єра не особливо клеїться, а все через гріхи батька, допущених в молодості.

На шляху Чарлі зустрічається неадекватний дедуган-колишня кантрі-зірка, яка готується дати свій прощальний концерт. Хлопець змушений супроводжувати скандального музиканта. Їм належить перетнути всю Америку, щоб Бакшот заспівав свою «лебедину пісню» перед остаточним відходом на спокій. Така перспектива і таке сусідство зовсім не радує Чарлі, але іншого вибору у нього немає.

Героям уготовані різні випробування, вони пройдуть різні етапи у взаєминах. Чи зможуть чоловіки знайти спільну мову і навіть подружиться? Чи має тандем Чарлі і Бакшота переспективи? Фільм Бакшот (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джошуа Дж. Сміт
В ролях: Френк Коллісон, Тім ДеЗам, Аллан Вассерман, Кертіс Антон, Деніел Ван Кірк, Емілі Девенпорт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress