загрузка...


Марлен вже виповнилося двадцять, а вона досі не визначилася зі змістом життя. Головна героїня «Банка, повна життя» живе разом зі своїми батьками Пітером і Доріс. А вони хочуть жити окремо в своїй оселі. На цьому грунті до Марлен постійно надходять питання з приводу її професійної діяльності та освіти. Її часто порівнюють з процвітаючим братом Еріком, який практично об’їздив весь білий світ. Він написав книгу, а у вільний час займається серфінгом. Одного разу з Марлен відбудуться трагічні події, які підштовхнуть її зібрати речі і відправитися в кругосвітню подорож.

Її мати з батьком – Пітер і Доріс із задоволенням жили б самі у своєму будинку, але змушені ділити житлоплощу з подорослішала, але не набравшись розуму дочкою. Через це вони постійно розпитують Марлен про її плани, роботу і навчання. Це сильно дратує дівчину, особливо, коли батьки починають ставити їй в приклад успішного старшого брата Еріка. Фільм Банка, повна життя (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Саме він має прекрасну роботу, а у вільний час займається серфінгом, до того ж не так давно написав власну книгу. Але незабаром в сім’ї Марлен відбувається трагічна подія, що підштовхують дівчину зібратися з думками і відправитися в кругосвітню подорож.

Режисер: Флоріан Росс
Актори: Марк Бенжамін, Ілька Бессін, Адам Боусдукс, Герда Бекен, Christoph Domanski

загрузка...