Фільм Барани (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ця тиха і по-європейськи розмірене кінострічка оповідає нам про життя двох посварених між собою братів. Проживаючи пів життя поруч, в тихій і спокійній ісландської засніженій долині, вони весь цей час не розмовляють між собою, і така жарт долі. Може здаватися, що життя тут нудна і лінива, але на ділі місцевим людям необхідно постійно працювати, щоб у їхніх домівках було тепло і достаток, адже вони залежать лише від самих себе, без допомоги зовнішнього світу. Кожна людина долини займається належним йому справою, а весь вільний час проводить спокійно відпочиваючи.

І молодих, тут взагалі не буває, всі люди тут старі, як і сама долина. В один день сталося непередбачене обставина, що загрожує небезпекою жителям — стада баранів опиняються в смертельній загрозі, адже вони є запорукою виживання місцевих людей. Брати, стурбовані долею, як і людей, так і баранів, розуміють, що зараз не час для старих образ, і необхідно перервати своє довге мовчання, і знайти спільними силами спосіб врятувати життя стада, яке дорого для кожного жителя.

Всіма силами герої намагаються вийти з небезпечного становища, та все ускладнюється тим, що дурні тварини навіть не уявляють, що відбувається. Фільм Барани (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гримур Хаконарсон
В ролях: Сигюрдюр Сигюрйоунссон, Теодор Юліуссон, Шарлотта Бювинг, Jón Benónýsson, Гуннар Йонссон, Þorleifur Einarsson, Свеинн Олафур Гуннарссон, Інгрід Йонсдоттір, Йорундур Рагнарссон, Viktor Már Bjarnason


загрузка...