Фільм Барахольщица (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ейпріл її чоловік — пристрасні шопоголіки. У них власний магазин одягу, в якому підтримується ідеальний порядок. Чого не скажеш про їх квартирі — там зберігаються гори одягу. Величезна коробки з барахлом, всі стіни обвішані вішалками з нарядами — все це нагадує одну велику смітник. Їм доводиться щоранку переривати тонни одягу, щоб знайти, те що вони шукають. Але, здається, таке життя влаштовує обох подружжя, принаймні дівчина думала так до останнього моменту. Одного разу вона приймає в магазин нову помічницю — чарівну блондинку з величезними очима.

Не дуже спостережлива і прониклива Ейпріл не відразу розуміє, що її чоловік заграє з новенькою. Вона не надає значення тому, що на телефон постійно хтось дзвонить, а він не піднімає трубку. Але скоро приховувати очевидне стає вже неможливо — вона дізнається про зраду чоловіка. Тільки суперницею виявилася не нова співробітниця, а її краща подруга. Жінка застала невірного чоловіка в самий невідповідний момент і тепер має намір у що б то не стало помститися.

В її магазин часто заходять чарівні чоловіки, які допоможуть їй привести план помсти у виконання. Пристрасть до речей меркне в порівнянні з тим, що їй довелося пережити. Фільм Барахольщица (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Саймон Рамли
В ролях: Аманда Фуллер, Ітен Ембрі, Ерік Бальфур, Девін Бонні, Олександра Эссоу, Олександрія ДеБерри


загрузка...